Nasza oferta

Dokumentacja kadrowa

Skrzętnie pilnujemy obiegu wszelkiego rodzaju dokumentów kadrowych. Załatwiamy różnego rodzaju sprawy kadrowe, przedsiębiorcom dając czas na ich priorytety.

Więcej

Obsługa umów

Projektujemy, przygotowujemy i sporządzamy pod względem prawnym różnego rodzaju umowy. Zajmują się tym wykwalifikowani specjaliści, doskonale znający aktualnie obowiązując przepisy prawne.

Więcej

Doradztwo

Mając doświadczenie, wiedzę teoretyczną, jak i umiejętność jej zastosowanie w praktyce, doradzamy na każdym etapie i w różnych dziedzinach. Oferujemy rzetelną i profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa.

Więcej

Konsultacje

Nasi Klienci mogą się umawiać na konsultacje z wybranym specjalistą. W zależności od tego, w jakiej dziedzinie potrzebują pomocy. Dokładamy wszelkich starań, by wskazać właściwie rozwiązanie problemu.

Więcej

Porady

Udzielamy porad z wielu dziedzin. W swojej ekipie mamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Nie wychodzimy poza utarte schematy, słuchamy swoich Klientów i dostosowujemy rozwiązania do ich potrzeb.

Więcej

Porady

Udzielamy porad z dziedziny interesującej naszych Klientów biznesowych. Znamy się na swojej pracy i dzielimy się swoim doświadczeniem oraz wiedzą, by Wasze firmy przynosiły owoce pracy.

Więcej

Konsultacje

Zachęcamy do skorzystania z możliwości umówienia się na konsultacje. Zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujecie. Jesteśmy po to, by w miłej atmosferze zająć się Waszymi sprawami firmowymi.

Więcej